Stroje kąpielowe rodzaje

Stroje kąpielowe

Kupowane są zazwyczaj przez ludzi w celach prywatnych w okresach przede wszystkim  wakacyjnych. Na plażach możemy spotkać się z wszelkiego rodzaju strojami kąpielowymi, które są dostosowane do rodzaju urody danej osoby, jej sylwetki czy tez komfortu jaki ze sobą niosą. Kolejnymi miejscami występowania ludzi w strojach kąpielowych są baseny a także wszelkiego rodzaju kąpieliska. Przeważnie kupowane są do celów prywatnych, lecz mogą być również wykorzystywane przez sportowców w różnego rodzaju zawodach a także treningach.

Sami robimy projekty strojów wytycznych klienta, jak również szyjemy z wzorów dostarczonych przez zleceniodawcę. Dodatkową możliwością w naszej ofercie jest wykonanie przez nas nadruków i napisów metodą transferu sublimatów lub wgrzania folii FLOCK.

Stroje kąpielowe damskie

Wśród strojów kąpielowych dla kobiet możemy znaleźć modele dwuczęściowe a także jednoczęsciowe. Strój kąpielowy jednoczęściowy jest o wiele bardziej praktyczny, doskonale nadawać się będzie na basen. Dwuczęściowy to z kolei dobra propozycja na plażę. Wszystkie oferowane przez nas stroje kąpielowe damskie są precyzyjnie zrobione, występują w dowolnych wzorach, nie są nadmiernie rozciągliwe ani prześwitujące. Wybierz strój kąpielowy

Wybrane modele:

Stroje kąpielowe męskie

Stroje kąpielowe dla mężczyzn  to przeważnie dopasowane kąpielówki a także spodenki do pływania. Projektowane są wg ustalonych wzorów a także wytycznych przesłanych przez klienta. Tworzone przez są kostiumy kąpielowe są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Dobór odpowiedniego stroju szczególnie w przypadku sportowców jest niezwykle ważny ze względu na to iż komfort daje możliwość na lepsze wyniki sportowe. Wybierz strój kąpielowy

Wybrane modele:

Stroje kąpielowe dla klubów, azs

Istotną częścią naszej produkcji są zamówienia składane przez kluby oraz stowarzyszenia sportowe a także zlecenia od grup i zespołów, które uprawiają sporty rekreacyjne.

W strojach kąpielowych od naszej firmy, które przeznaczone są do pływania wyczynowego stosujemy dzianiny odporne na chlor.

W naszych kostiumach kąpielowych występują sportowcy, którzy reprezentują różne dyscypliny sportowe jak również zdobywający medale na Mistrzostwach Świata oraz Igrzyskach Olimpijskich.

Ze względu na to że sponsorujemy wiele wydarzeń sportowych oraz oraz współpracujemy z licznymi firmami, nasze przedsiębiorstwo otrzymuje wiele nagród i wyróżnień.

Więcej artykułów

Bez kategorii

Stroje kąpielowe dla sportowców

Stroje pływackie dla sportowców Nauka pływania, a w późniejszym czasie treningi, doskonalenie swoich umiejętności oraz zawody wymagają odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim należy zadbać o strój

Bez kategorii

Stroje kąpielowe rodzaje

Stroje kąpielowe Kupowane są zazwyczaj przez ludzi w celach prywatnych w okresach przede wszystkim  wakacyjnych. Na plażach możemy spotkać się z wszelkiego rodzaju strojami kąpielowymi,

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami, a dopełnimy wszelkich starań, by sprostać Twoim wymaganiom.

Pewność

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, o stabilnej pozycji na rynku.

 

Elastyczność

Grupy sportowe i kluby mogą zaprojektować kostium zgodny z ich wymaganiami.

 

Jakość

Wszystkie nasze projekty wykonujemy z wysokiej jakości dzianin sprowadzanych z zagranicy.

 

Doświadczenie

Nasza firma istnieje od 1989 r. W tym czasie wykonaliśmy mnóstwo projektów z wielu dziedzin.

Features

Features

Features

Features

Projekt i wykonanie strony WWW Ad-site 2.0